Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Myvipen szerintetek az adatlap...

Myvipen szerintetek az adatlapomba túl sok az idézet? VAgy mit változtassak rajta? [lent]

Figyelt kérdés

Csővázkampó:P

Bejelölhecc...

??Visszajelölök??

Ha EgojistaPáwushGeccus wagy nembizti viiszajelölök..Végülis próbálkozni lehet:Pxd


ℓєgуéℓ нüℓує, мєят éη ιѕ αz ναgуσк,

ℓєgуéℓ нüℓує, мєят α нüℓуéк gαz∂αgσк.

нαтáятαℓαη αz éη нüℓуєѕégєм,

єz αz єgуєтℓєη נó кéρєѕѕégєм.

нüℓує ναgуσк, ∂є ηιη¢ѕ мιт тєηηι,

нιѕz ηєм ιѕ σℓуαη яσѕѕz нüℓуéηєк ℓєηηι!

éη мáѕкéρρ ℓáтσм α νιℓágσт,

нα кє∂νєм ναη, нáт кιáℓтσк!

------------------------------

мιη∂єη ρєя¢вєη єℓναяázѕσℓѕz тєℓנєѕєη, мιη∂єη тιткσѕ éяιηтéѕє∂ кєℓℓ ηєкєм. ∂є вáямι ƒáנ ηαgуση, ѕíяηι ηєм ℓáтѕz - ηєм нαgуσм. נáтѕzσм, мιηт єgу вσнó¢ α ѕzíηρα∂ση.

-------------------------------

¢ѕαℓó∂тαм ѕσкѕzσя мáя, éѕ ѕσк мιη∂єηт вáησк, α мéℓувőℓ éη ιηкáвв α мαgαѕвα νágуσм. нιáвα мση∂αηá∂, нσgу ηєм нιѕzєℓ вєηηєм, éη αккσя ιѕ тυ∂σм мαנ∂, нσgу мιт кєℓℓ тєηηєм.

-------------------------------

ηézz яáм! мég ηєм ηőттєм ƒєℓ. να∂ α ѕzíνєм, нáт ígу ƒσgα∂נ єℓ! éѕ нα ηéнα тéνúтяα νιѕz мαנ∂ α νéя, єz α яσѕѕz ƒιú, тυ∂∂, нαzαтéя.

--------------------------------

нαℓ∂σкℓó ƒöℓ∂, ℓєgуιℓкσℓт ƒáк, ƒυℓ∂σкℓó égвσℓт ηéz ℓє яáηк. мιη∂єη ¢ѕαк ρéηz, ραρíя éѕ ѕzáм, éѕ нυℓℓαѕzαg α ℓéρтєιηк υтáη, ∂є éвяє∂ηüηк кєℓℓ, мég ηєм кéѕтüηк єℓ тαℓáη..

----------------------------------


őк«3

тιм¢ѕúú(ℓ)

вιנυυѕѕ(ℓ)

яєηкααα(ℓ)

ηση¢ѕуу(ℓ)

ѕιкααα(ℓ)

кιттукєн(ℓ)

ωινιιι(ℓ)

тιηυυѕ(ℓ)

яєηιιι(ℓ)

α∂яιιι(ℓ)

ρєтяυυѕѕ(ℓ)

мєѕѕιккє(ℓ)



єzєя éѕ мιℓℓιó ѕzó нαηgzσтт мáя єℓ, мιт ιѕ נєℓєηт α вαяáтѕág, ∂є кéт נó вαяáт ѕzóтℓαη ¢ѕєη∂נє тöввєт мση∂ мιη∂єη σкσѕкσ∂áѕηáℓ. [név]ℓ)


вαяáт αz, αкιяє ƒιgуєℓѕz, мєят ƒσηтσѕ ѕzáмσ∂яα α ѕσяѕα. éѕ ƒιgуєℓ яá∂, мєят ƒσηтσѕ ѕzáмáяα α тє ѕσяѕσ∂. вαяáт αz, αкι мєgéят - ѕ αкιт мéℓуѕégєѕєη мєgéятєѕz. ηєм тυ∂тσк єgумáѕηαк нαzυ∂ηι. тúℓ кözєℓ ναη. мιηтнα мαgα∂∂αℓ вєѕzéℓηéℓ.

[név](ℓ)


вαяáт αz, кι мєgéятéѕт кíηáℓ, нα αz éℓєт мєggуöтöя, кιηєк мιη∂ιg ναη αηηуι мσѕσℓуα, мєℓу ∂єяűѕѕé ναяázѕσℓנα α ηαρσ∂αт, кι єℓƒσgα∂ σℓуαηηαк, αмιℓуєη ναgу, ѕ вσℓ∂σg, нσgу éρρ ιℓуєηηєк ℓáт.[név(ℓ)(●)



Nah ennyi lenne..A név helyén mindig van egy név,csak nem szerettemvolnaleírni:/


2009. szept. 29. 13:52
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
bocsii van ahowa ilyen számok vannkak nálam nem úgy van csak itt nemadjakii..
2009. szept. 29. 13:53
 2/58 anonim ***** válasza:
35%
felesleges ezen gondolkodni, szerintem amúgy aranyos szép idézetek :) és ha ez te vagy akkor nem kell semmit törölni :))
2009. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

ááh:]

Köszí..

A gyorsválasztisköszíí(L)

2009. szept. 29. 13:57
 4/58 anonim ***** válasza:
94%
én az egészet megváltoztatnám.
2009. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem visszataszító, már bocs.
2009. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
95%
Jól írtad, hülye vagy:D ovi szint.
2009. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gáz...
2009. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
85%
valahogy nem birom ezeket az idézeteket.. a rovat cime általába az hogy magamról.. akkor valami önálló gondolatkellene szerintem vagy 1-2 olyan idézet ami télleg rád illik vagy a szerint élsz de igy az egész cask olyan mintha megtaláltál volna egy hülye idézetek cimű könyvet és átraktad volna valami atomtrendi betütipusuvá amit mellesleg alig lehet elolvasni..
2009. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
85%

Milyen betűtipus ez?

alig birom kiolvasni :D

2009. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
95%

szerintem a betűtípust mielőtt változtasd meg, mert ez nagyonszar. először azthittem vmi arab írás, else olvastam a felét:D

sztem alapból else olvassákb az emberek az ilyen hosszú, és sok idézetet.

válassz ki 3at ami a legjobban jellemez és azt ahgyd benne. arial betűtípussal. aztlegalább elolvassák, ésígy értelme is van

2009. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!