Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne leküzdeni annak...

Hogy lehetne leküzdeni annak a gondolatát, hogy az ember ne az öngyilkosságra gondoljon?!?

Figyelt kérdés
Először is,nem vagyok kamasz..félreértések elkerülése végett!!Nagyon padlón vagyok!Van egy pasi,akit nagyon szeretek..mégis hülyén viselkedek vele! Ma elég csúnyán viselkedtem/bántam vele...normális csaj nem viselkedik így a pasijával...úgy érzem teljesen jobb lenne,ha én nem lennék! Neki úgy sokkal könnyebb lenne az élete nélkülem,és itt nem szimplán a szakításra gondolok,hanem hogy valóban szűnjek meg!Most hogy elment,meg mikor itt volt velem szembe nálam, annyira sajnáltam szegényt,hogy ilyen ostoba csajjal van,és nem olyannal aki mellett valóban boldog lehetne!Mert mellettem nem az! És ebből meg egyéb dolgokból jön az "öngyilkosság"...már párszor próbálkoztam vele..de volt ki le állítson!El szeretném felejteni ezt a gondolatot,de valami miatt nem megy..talán jobb lenne a pasi érdekét néznem,és valóban a tettek mezejére lépnem!? Neki szerintem nem rám van szüksége,hanem 1 nyugodt okos,szép, helyes lányra...:/:(

2013. máj. 6. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha nem rád lenne szüksége akkor már ott hagyott volna téged! Hogyha nem hagy ott akkor valószínűleg nagyon szeret téged. Sosem szégyen pszichológus segítségét kérni ilyen helyzetekben, nem mindig a legkönnyebb megoldásra kell gondolni. :)
2013. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is Onmagadat kell szeretned, elfogadnod es akkor minden rendbe jon. Hagyd abba a hisztizest,higgadj le, csinalj magadban lelki nagytakaritast, bekulj ki onmagaddal. Peldaul menj ki a termeszetbe, egyedul. Nehany napig ne talalkozzatok, birjatok ki!


Ongyilkossagra gondolni ilyen problema miatt ostobasag lenne, lasd be. Lehethogy el vagy kenyeztetve es tul jo dolgod van ?


Tolts el onkent 2 napot egyedul etel nelkul olyan helyen, ahol hideg van, sotet van es kenyelmetlenul erzed magad - es meglasd magatol kiszallnak a fejedbol az ongyilkossagi gondolatok.

2013. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És az miből lenne jó ? Honnan tudod hogy nem rád van szüksége ? Nyilván ha nem rád lenne szüksége nem veled lenne !
2013. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudatalatti gyokerei vannak annak hogy ertektelennek hiszi magat az ember,es legszivesebben megszunne; meg akkor is, ha ott van elotte a bizonyitek, hogy nem ugy van.

Gyerekkoraban a csaladon belul alakult ki ez, akkor szerezhettel ilyen negativ tapasztalatokat.

Szeretehiany. A szulo nem fogadja el a gyereket olyannak amilyen, ezert keves az onbizalma, leertekeli magat.


Ezt kell megerteni, elfogadni, megbocsajtani es elhinni hogy ezen lehet valtoztatni. Csak Te tudsz rajta valtoztatni. A Te eleted. Az ongyilkossag menekules lenne a kihivas elol, a gyavak menedeke.

2013. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok.

Az előttem szólónak teljes mértékben igaza van és nagyon fogadd meg a tanácsát !

2013. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!