Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről? (tudom, a kérdés túl...

Piriiiiii kérdése:

Miről? (tudom, a kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés

Szóval... a kérdésem az, hogy hogyan döntsem el, hogy válasszam ki, hogy miről írjak? Vagy rajzoljak? Vagy fotózzak? Mindhármat nagyon szeretem csinálni, és a fotótémákat talán még néha meg is találom, viszont már NAGYON úgy érzem, hogy ÍRNI KÉNE VALAMIT, de egyszerűen nem megy. Most is ott a papír az asztalomon, és a gépen is meg van nyitva egy szövegszerkesztő, és érzem, hogy írni kell, de nem tudom elkezdeni, nem tudok miről írni.

Ez a helyzet már egy éve fenn áll. És rettenetes. Mert tényleg hiányzik. Amióta nem vagyok képes írni, nem vagyok teljesen összeszedett, sőt, szétesek.

Egyszerűen nem jut eszembe semmi, amiről érdemes volna írni. Vagy félek, hogy rosszul sikerülne. Talán elszállt belőlem minden kreatívság. Akkor hogyan szerezzem vissza? De közben meg gitározok, és az jól megy, és azért a fotózás is jól megy, csak sosincs konkrét témám, hogy akkor na holnap ezt fotózom. Van, aki azt mondja, hogy várjak, majd idővel változik a helyzet, de már régóta várok, és kezdem unni.

Lehetséges, hogy írtam félreérthető dolgokat...


2013. máj. 7. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te most valami író lennél? vagy nem tudom eléggé furi volt a kérdésed vagy bármid is sztem a legegyszerűbb és legésszerűbb ha az életedről írsz a mindennapjaidról csak ál névvel és azt szoktam és tök népszerű :D L
2013. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok író, csak szeretek írni. :)

Köszönöm a válaszodat... próbáltam már ilyet is, de nem tudtam hogyan nekiállni... de talán igazad van, magamról írni a legkönnyebb... és egyben a legnehezebb.

2013. máj. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!