Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hánytassam meg magam?

Hogy hánytassam meg magam?

Figyelt kérdés
(nem azért mert nem akarok suliba menni)

#hányás #hánytassam
2013. máj. 7. 18:38
 1/3 anonim válasza:
Fogyni akarsz ? Ne így !
2013. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy Wiwee válasza:
Sajnos én egy idje bulémiás vagyok ( nem tudom te ezért kérdezted e mert az vagy...) és én ugy szoktam h evés után, vagy csak ugy iszok 2- 2 pohár vizet.. ( én fogkefét használok mert az ujjaim picik...) na, szoval a fogkefét ledugom és már jön is.. csak az a baj h nekem igy nem tul sok... viszont a multkor meg vettem valami gyogyszert a patikában bevettem, kb. 2 másodperc után okádtam is.. alig tudtam abba hag
2013. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Egy Wiwee válasza:
100%
bocs csak elkülde valamiért... na szoval...-....hagyni, nagyon jo gyogyszer.. amugy ha valaki bunkoskodni akar akkor azt is gondolja át h az illető miken mehetett keresztül és akiket meg nem ismer ne kritizáljon.. köztük engem se!! :33
2013. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!