Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok nem lenne jó ha...

Mit gondoltok nem lenne jó ha lenne a Naruto Shippuuden movie-ból Xbox360/Ps3 játék is lenne? Például 1játék cd-n1,2,3 film story módja lenne rajta. Jah és 1 kérdés (azoknak akik olvassák a mangát) Mi a véleményetek arról hg szaszuke megvédi a falut?

Figyelt kérdés
Kipörgettem már sok Naruto játékot(PSP-n:Kizuna drive,Ultimate Ninja Impact,Ultimate Ninja Heroes)(Ps2:Uzumaki Chronicles2,Ultimate Ninja 2)(Xbox360:Generations,Storm 2-3) az animét is folyton nézem a mangát is olvasom:)De sztem nem én vagyok az egyetlen :DDxd Ha megkérnének hg találj ki egy story módot milyen lenne?:D

#Movie játék #Sasuke megvédi a falut
2013. máj. 7. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kishimoto meg mondta,hogy ő is úgy szeretné,hogy happy end legyen a vége,de akkor kell bele még valami csavar. De szerintem tök jó,hogy sasuke is segít. Abban reménykedem,hogy obito is jó lesz és talán együtt lesz esélyük le győzni madarát! Bár nem tudom erre mennyi az esély mert kishimoto azt is ki jelentette, hogy minden embernek van gyenge pontja,de madarának nincs!
2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem!igen az tényleg jó lenne ha obito is megjavulna de sztem most hg fel lett támasztva az első a második,harmadik és a negyedik hokage már van esélyük plusz ott van még sasuke jugo orochimaru és suigetsu :D
2013. máj. 11. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!