Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki, hogy bírta a koleszt?

Ki, hogy bírta a koleszt?

Figyelt kérdés
ismerősök nélküli helyre indulok tovább de már most tartok így kicsit a kolesztól
2013. máj. 7. 22:01
 1/4 anonim válasza:
középsuli vagy fentebb?
2013. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
közép
2013. máj. 7. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak 1 évet voltam kollégiumba költözés miatt, de a sulit már nem akartam váltani.

Megmondom őszintén elején utáltam az egészet, de annyiból vigasztalt a dolog hogy azért a haverokhoz át tudtam járni meg ott azért volt 1-2 ismerősöm akik segítettek beilleszkedni.

Az első pár hónapot utáltam, mert ugye nevelőtanárok a nyakamon akkor kötelező foglalkozások, meg a dolgaimat sem csinálhattam a saját megszokott ütemem szerint, de lazábbra vettem a figurát és hozzászoktam. Amikor ballagtam akkor még ott maradtam az érettségi alatt de már többet jártam haza a szüleimhez mert ugye az ottani szobámat még be sem rendeztem azóta és már azzal is akartam foglalkozni. Igazából annyira megszerettem a kollégiumot hogy most már visszasírom szinte, a jó bulik, akkor a csajokkal való ökörködések meg persze a barátnőmet is ott ismertem meg, akit nagyon szeretek a mai napig csak ő nagyon messze lakik innen, még a kollégiumtól is és csak 3 hetente tudunk találkozni, mert ő a lakhelyéhez közeli fősulira ment, én meg OKJ-t tanulok nem messze a lakhelyemtől.

Régi szép idők.

Ne parázz tőle, lehet hogy az elején utálni fogod, de idővel már annyira megfogod szeretni hogy lapáttal fognak elzavarni onnan majd :)

Persze attól is függ mennyire vagy barátkozó típus meg mennyire tudsz jól kijönni az emberekkel, de ne aggódj ha normális kolesz akkor az ottani nevelő tanárok fognak segíteni a beilleszkedésbe, mert nálunk amikor újak jöttek akkor sokat segítettek nekik, plusz az ottani diákok is. Tehát ettől ne parázz! Minden rendben lesz!

2013. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése. Milyen emberekkel kerülsz össze, milyen emberekkel laksz majd egy szobában, te mennyire tudsz jól mozogni egy új közegben, milyen gyorsan barátkozol.

Ne parázz, jó lesz.

2013. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!