Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? Segítség!

Szerintetek jó ötlet? Segítség!

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy blogja. Pár olvasójával megismerkedtünk és elmondásaik alapján viccesek vagyunk és jó fejek. A barátnőmnek jött egy ötlete, hogy csináljunk egy YouTube-os csatornát, ahol videóban válaszolhatunk az emberek kérdéseire vagy csak szimplán ha jön egy ötlet, ahhoz készítünk videót. Ilyenekkel tele van már az internet és sokakat mi is nézünk és imádjuk őket. Ám egy kicsit én félek attól, hogy lek*rváznak minket és rossz véleménnyel lesznek rólunk.

Senkit és semmit nem akarunk szidni. Csupán bohóckodni akarunk és jól érezni magunkat és szeretnénk másokkal is megosztani a véleményeinket pár dologról.

Eddig nagyon nagy lelkesedés volt bennem ez iránt, de egy ismerősöm megmutatta nekem a 13 éves Petrát és amennyi rossz kommentet láttam... Nem akarom, hogy minket is így elkönyveljenek. Persze mi nem ask fm-es válaszokat adunk és korunkhoz megfelelően fogunk viselkedni, a videókat pedig a szüleinknek meg fogjuk mutatni feltöltés előtt, tehát nem fogunk olyanokat csinálni, amit nekünk nem lehetne, de még is van rengeteg rossz indulatú ember a világon és nagyon félek ezektől... Szerintetek mit csináljak? Ti szívesen néznétek minket vagy inkább elutasítanátok és szánalmasnak tartanátok?



2013. máj. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nektek ez jó akkor csináljátok. Bár én ilyeneket nem nézek... A rossz komment meg ne érdekeljen amíg Te tudod, hogy milyen vagy. Ne az idegeneknek higgy!

Viszont gondolj arra is, hogy ez hathat a jövődre... Most még poénnak tűnik, de később lehet, hogy hátrány lesz egy ilyen videó. "Ami egyszer felkerül az internetre az ott is marad!"

2013. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2013. máj. 8. 16:56
 3/3 anonim válasza:
Engem érdekelne a videótok, szerintem sz*rd le a negatív komikat és írd meg, hogy: "te sem vagy tökély" vagy "senki sem tökéletes".
2013. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!