Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire nagy dolog ha bioszból...

Ennyire nagy dolog ha bioszból 3-mast kapsz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Még Októberben kaptam egy 3-mast bioszból. Az én szüleim maximalisták szóval nem nagyon tűrik ha rossz jegyet hozok. Na és a hármas miatt azt kaptam büntetésnek hogy addig nincs videojáték amíg ki nem javítom ezt a jegyet egy ötössel. Azóta csak 4-est bírtam szerezni, én nem vagyok olyan jó biológiából. Már az átlegom régen négyes, amit elfogadnak a szüleim, de még nem játszhatok mert "Addig nincs játék amíg nem javítod ki a jegyedet egy ötössel" Most ugye május van. Azóta 8 hónap telt el! Több mint egy félév... Amúgy félévkor meg mindenből négyes-ötös voltam. Most ez akkor mi a f*sz???


Ja és azért az egyéb kérdésekhez írtam mert nem tudtam hova kéne írni...



2013. máj. 8. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szülő vagyok, egy-egy rossz jegyből nem csinálok ekkora cirkuszt.


A szüleid mind a ketten kitűnő tanulók voltak???

2013. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Anyám állítólag 5-ös volt egész ált.-ban és gimnáziumban is 10. osztályig. És kicsin múlott hogy a diplomája 5-ös legyen, de végül 4-es lett

Apám viszont inkább 4-es volt alt.-ban és ő szakközépbe járt.ott 4-3 volt és a diplomája is 3-as lett

2013. máj. 8. 20:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább lehet hogy az a baja az apámnak (Mert ő csinálja jobban a felhajtást) hogy megbánta hogy nem tanult rendesen és azt akarja hogy én ne kövessem el ezt a hibát.
2013. máj. 8. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tanulni kell, de egy vacak hármason nem kéne így kibukni.


Mutasd meg nekik ezt:

[link]

:-)

2013. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20:05 Az igen! :D
2013. máj. 8. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem akarom bántani a szüleidet, de az már beteges, hogy valaki egy 3-asból ekkora cirkuszt csinál. Mindenkinek vannak rossz napjai, elrontott dolgozatai.

Nincs ezzel semmi baj, a lónak négy lába van, és mégis megbotlik.

2013. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!