Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kis segítség kellene a munkané...

Maria432423 kérdése:

Kis segítség kellene a munkanélkülinél eddig 100napot voltam regisztrálva, még nem volt munkám. Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy menjek el az itteni önkormányzathoz, ésjelentkezzek közmunkára, amiért kb.22-24ezer/hó forintot kapnék, ehhez mi kell?

Figyelt kérdés

voltam munk ügyiben, ott adtak egy igazoló lapot, hogy ezt adjam le, és úgy kell intézni, tegnap voltam bent az itteni önkormányzatnál, ott viszont aki ezzel foglalkozik, épp nem dolgozott, de az egyik kolléganője, azt mondta, hogy ahhoz legalább 1 év együttműködés szükséges a munkanélkülivel, legalábbis ő úgy tudja, nekem meg ugye csak 100 napom van, valaki tudja hogy pontosan mi a helyzet ilyen téren?

Mert például a munkaügyinél, a hölgy nem említett ilyet, hogy legalább 1 év kell hozzá



2013. máj. 9. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez úgy van,h. a munkaügyi központban 1 éve regisztrálva vagy,akkor kaphatod a foglalkoztatást helyettesítő támogatást (fht).Az 1 év letelte után.Ennek az összege 22.800 ft.

A támogatás ideje alatt pedig behívhatnak közmunkára,amit köteles vagy elfogadni,vagy ha nem megvonnak minden féle támogatást.

2013. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!