Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom mit...

Mit csináljak? Nem tudom mit érzek?

Figyelt kérdés
barátommal már 4 éve együtt vagyunk, minden szép és jó volt régen elején, de még sem......vannak elég sok veszekedések köztünk....nagyon csúnyán beszél velem már...meg is ütött már vagy 2x...... de mégis vele vagyok, néha azt érzem utálom emiatt, sose fogok megbocsájtani neki,de ha ott van a szó h vége, nem bírom, mert sírok nagyon és még se akarom hogy vége legyen, mostanában normális, de ez mindig így van egy ideig normális utána elkezdi.......nem tudom, hogy szerelem-e ez még vagy már csak megszokás?

2013. máj. 10. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
uj kolbit keresel?
2013. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az a pont, amikor a közös múlt, és régi érzelmek, és a remény, hogy mindez helyreállhat olyan erős ragaszkodást alakít ki benned, hogy képtelen vagy véget vetni a kapcsolatnak. Én is voltam már ebben a cipőben, nem akartam, hogy vége legyen, nem akartam elengedni, még ha csak szenvedést is okozott nekem a dolog.


Nem mondom azt, hogy az egyetlen megoldás, hogy szakítasz vele, talán meg tudjátok beszélni, és még javulhat a helyzet. De ha ez mégsem sikerül, akkor ne kínozd magad tovább, és bármilyen nehéz is, tedd meg. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.

2013. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kolbi = kolbasz
2013. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes első mondataival, hogy a remény és a ragaszkodás miatt képtelen vagy véget vetni a kapcsolatnak.


Azt viszont megdöbbentőnek találom, hogy azt javasolja, hogy beszéljétek meg a sráccal, miután az már nem csak veszekszik, hanem csúnyán is beszél és MEGÜT!


Hagyd ott a srácot! Én nem tartom elfogadhatónak egy nő megütését soha. Az én barátnőm pedig volt, hogy szándékosan mondott olyan, amivel a lelkembe gázolt, csak mert ő éppen kivolt és rajtam élte ki magát, de nem ütném meg soha, akkor már inkább elhagyom, akkor talán rájön, hogy nem kellett volna.


De te szerintem nem is baszogattad a csávódat, de mindegy is, NEM üthet meg! Hagyd a francba!


Lehet, hogy te szereted, sőt talán ő is valamiképpen szeret, de hogy ez egy szeretetteljes-szerelmes kapcsolat lenne... alig hiszem

2013. máj. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha megütött minenképp hagyd el mert ez nem szerelem ami közetetek van hanem megszokás.. és nyilván nehét mert csak 4 éve együtt vagytok de hidd el nekem hogy találnál olyat aki megbescsül és szeret!
2013. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet , sőt biztos igazatok van, csak nehéz rá jönnöm, hogy ez már tényleg nem mehet így, és félek, h megbánom, ha vége, mert vannak azért jó dolgok a kapcsolatunkba,de van rossz..sajnos a szexuális együttlét se az igazi már......de köszönök mindenkinek mindent...jó tanácsokat..meg próbálom betartani.......
2013. máj. 13. 00:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, hogy legyen elég erőd vége vetni ennek!
2013. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!