Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jó születésnap...

Tudnátok valami jó születésnapi ajándékot ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy 11 éves lánynak szeretnék szülinapi ajándékot venni, de nem tudom, hogy mit vásároljak. Ő a legjobb barátnőm. Szeret olvasni, tehát valami könyvre gondoltam.

2013. máj. 11. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell venned neki valamit, készíthetsz is. persze nem ilyen hülye asztali díszekre vagy ilyenekre gondoltam, hanem valami személyesre. Az én legjobb barátnőm szülinapomra pl. csinált egy kis könyvecskét, amibe mindenféle tinimagazinokból vágott ki és ragasztott be "ismeretterjesztő" dolgokat ;D persze te ismered a barátnőd, ki lehet találni még ilyen dolgokat. ha viszont mindenképpen venni akarsz, akkor vegyél neki nyakláncot vagy karkötőt vagy gyűrűt, olyat, ami illik a személyiségéhez, meg nyomj mellé egy csokit is.
2013. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(első vagyok, majd mondd, hogy sikerült)
2013. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Naplót vettem, állatos karkötőt csináltam és vettem egy csokit. Nagyon tetszett neki a karkötő, fel is vette azon nyomban. A naplóba pedig már aznap írt 2 oldalt, és azt mondta, hogy mindennap ír bele.
2013. máj. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!