Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nagymamás?

Szerintetek nem nagymamás?

Figyelt kérdés

Elég meszire járok vásárolni és mindig felpakolna jövök haza .Ezért gondoltam veszek egy kerekes bevásárlo táskát.

De ha ilyet látok mindig nagymamák jutnak eszembe.

Szerintetek?

22L



2013. máj. 12. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az, de ha így kényelmesebb..
2013. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél valami fiatalon kinézetűt. A praktikum itt prioritást élvez... Még aranyos is lehet. Senki nem várja el, hogy cipekedj, ha már a te dolgod így is.
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiatalosan... bocsi.
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nálunk tartják nagymamásnak. Nyugaton sokan természetesnek veszik. Nem kell törődni mások véleményével.
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ma láttam egy nagymamát aki egy ilyen kocsiban az unokáját húzta! Nincs azzal a kocsival baj,ha nem egy kis gyereket tuszakolsz bele!
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadna meg... Mindegy, érted...
2013. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De, nagymamás, de ki nem xarja le! Az én apukám 80 éves, de nem hajlandó az utcára menni egy ilyen "banyatank"-kal! :))
2013. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:
praktikusabb lenne ha lopnál egy bevásárlókocsit,esetleg feldíszíthetnéd halálfejes képekkel.
2013. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuningold fel. Alu felnik a kerekeken. Légterelő. Metál fény. Monster vagy Drift matrica.
2013. máj. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!