Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 2 szakértő eltérő véleménye...

Ha 2 szakértő eltérő véleményen van, de mindkettő a saját tapasztalatai alapján, és mindkettő sikerre vitte őket, lehet mindkettőjük véleménye jó? És mit gondolsz, ha az egyik teljesen elveti a másikét?

Figyelt kérdés
Bármilyen téma, azért is nem választottam egy adott kategóriát, vannak olyan dolgok, amiket többféleképpen meg lehet közelíteni. Nem a hülyeségekre értem most, csak azokra, amik ugyanúgy jók, csak az egyik mondjuk részletesebb, a másik kevésbé, az egyik terjeszkedőbb, a másik csúcsratörőbb, de az eredmény mindkettő esetében jó.
2009. szept. 30. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért egy példát írhattál volna, mert téma meg téma között is van különbség ilyen kérdésnél:)

Fizikusnál érdekes lenne ha más véleményen lennének és mást tapasztaltak volna, tehát szerintem ott csak az egyiküknek lehet igaza.

Egy üzletembernél már lehet más módszer más vélemény, és egyforma siker. Szerintem... de nagyon zavaros így a kérdésed, szal lehet félreértem.

2009. okt. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem m indegy,hogy milyen szakterületről van szó.Pl.egy könyvvizsgáló esetében csak egyféle véleményük lehet.De egy pszihológus,jogász,orvos esetében eltudok képzelni eltérő véleményt.Azon lehet vitatkozni,hogy mindkettő véleménye jó-e?
2009. okt. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írok példát, olyanokra gondoljatok, amire nem egyértelmű a válasz, nem olyan, hogy 1+1=2. Az orvosi vélemény lehet ilyen, mert más-más gyógymódok lehetnek ugyanarra a bajra. De van más is, lényegtelen. Az a lényeg, hogy olyan dolog, amiben biztos, hogy többféle megoldás van, tehát ez nem kérdés, és eltérnek a vélemények, az egyik teljesen kizárja a másikat, a másik fél mondjuk elismeri, hogy ez is, az is jó.
2009. okt. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!