Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam 1 levelet FBon. Amerika...

Kaptam 1 levelet FBon. Amerikai katonának adta ki magát. Fakenek tűnt, meg is írtam neki, h sztem csak szórakozik, erre kitörölt. Utána nyomoztam és rábukkantam egy másik szinte ugyan olyan profilra, ami nem tűnt fakenek. Történt már ilyen vkivel?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem tűnt fakenek"


Mire alapozod, hogy nem az?

És szerinted mi a fenét akarhat tőled?

2013. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A másik profil valósnak tűnt.. de mint írtam is, számomra tűnt annak.. és igen, pont ezért is kavart fel a dolog, hogy aki a fake gyanús profilról írt, mit akarhat?! Meg hogy, hogy a fenébe talált rám...... meg hogy a két profil egy emberé-e vajon??
2013. máj. 13. 13:37
 3/6 hunbula ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyenekkel. Engem turbános fazonok is bejelölnek, akik AK-47-essel pózolnak némely képen. Azokat visszautasítani is félek... Szóval csak úgy teszek, mint ha nem is jelölt volna.

Ez van, írogtnak mindenféle no lifer alakok, amíg kedvesek és viszonylag normálisnak tűnnek addig hagyom, miután kiderül hogy nem fogok cicit mutogatni szkájpon, úgyis lekopnak mindig. :D

2013. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen óvatos vagyok, sőőt inkább gyanakvó :) és ezért is kezdtem el nyomozni.. és tök véletlenül akadtam rá a másik profilra, és így már elkezdett érdekelni, hogy ki az és miért csinálja, vagy hogy egyáltalán egy ember van-e mind a két profil mögött, vagy pedig két ismeretlen.. és láttam, hogy voltak itt fent ezzel kapcsolatos kérdések, hozzászólások, de ott már nincs mozgás, ezért írtam ki én is.. hátha találkozott már valaki ilyennel, vagy lehet, hogy ugyan ezzel a szituval...... most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok :))
2013. máj. 13. 20:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt el nem hiszem....... még 7 db profilt találtam ami kísértetiesen hasonlít... mindenhol ugyan az az ember van a képeken, csak más helyzetekben, és néhány dolog van megváltoztatva csak. Basszus, ez a valaki rendesen elmebeteg!!!!!!!!!!
2013. máj. 13. 22:22
 6/6 anonim válasza:

Ezek "csak" egyetlen valós, létező katona kamuprofiljai egy csokorban:

[link]

Udvarolnak, majd pénzt kunyerálnak. Hagyd a csudába! Beteg elmék!

2017. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!