Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Késik a menstruációm már több...

Késik a menstruációm már több mint 2 hete, négyből négy terhességi teszt negatív. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nagyából ennyi mint amit leírtam. Azt érdemes tudni,hogy áprilisban nagyon beteg voltam,kb 1 hétig. (Torokfájás,köhögés,nátha.)Illetve mikor utoljára megjött,márciusban akkor is késett 1 hetet. Semmi,elő jelet nem érzek,nem fáj a hasam. Pár nap múlva megyek orvoshoz,de nagyon idegesít. Nektek mi a véleményetek róla?

2013. máj. 13. 18:49
1 2
 1/14 ksch00 válasza:
Nemtom
2013. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megköszönnék egy normális és hasznos választ.
2013. máj. 13. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől, vagy hormonprobléma.. Lehet ciszta.. de akár terhesség is, mert olvastam itt olyat is, hogy több nap,hét késés után lett csak pozi tesztje.. Orvos a biztos :-)
2013. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi,ma voltam orvosnál,de nem vizsgált meg,azt mondta,hogy várjunk még 10 napot mert szerinte megfog jönni. Illetve írt ki gyógyszert,de azt is ugye csak akkor kezdhetem el szedni ha megjött. Elég stresszes volt az elmúlt hónap betegség,most kezdtem el dolgozni,családi gondok. Nagyon meglepődnék,ha terhes lennék,a legutolsó tesztet vasárnap reggel csináltam meg. Akkor már két hetet késett. Csak kimutatta volna már akkor nem?
2013. máj. 15. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok minden befolyásolhatja tényleg, es ha a doki nem talált semmi babára utalot sem mas problemat akkor valószínű stressz miatt késik ennyit. Amúgy meg olvastam mar itt olyat, h 12 hetesen se mutatta ki a terhességet a teszt, csak a dokinal derült ki :-D
2013. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,bármi jobb lenne már,mint ez a bizonytalanság. Lehet holnap tesztelek egyet megint,ha pedig hétvégén se semmi,akkor hétfőn elmegyek megint orvoshoz,mert már nagyon zavar.
2013. máj. 16. 18:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Elhiszem :-S mert hasonló cipőben járok en is.. 9 napja késik, tegnap csináltam tesztet ami negatív lett.

Te teszteltel ma?

2013. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen pont az előbb. De megint negatív. Ez már az 5.
2013. máj. 17. 21:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Azóta meg volt a 6. is de negatív. És azóta sem jött meg. És annyira idegesít. :)
2013. máj. 21. 06:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb amúgy ha egy másik dokihoz is elmennel?? :S
2013. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!