Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megütöm magam és fáj akkor...

Ha megütöm magam és fáj akkor az azért van mert olyan erős vagyok vagy mert olyan gyenge?

Figyelt kérdés

#ökölvívás #erő #box #bruszlivagyok
2013. máj. 13. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi Herkules vagy.
2013. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolkoztam.
2013. máj. 13. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
miért, ha megeszed magadat, akkor meghízol, vagy elfogysz?:D
2013. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor meghalok :D
2013. máj. 14. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen kérdés már? :D

Egyébként nem attól lesz valaki erős, h nem fáj neki, ha megütik, ez nem függ össze szerintem.

Inkább azt mondanám, h valami nincs rendben nálad, ha magadat ütögeted és ilyeneken gondolkozol. :D

2013. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D Igazából vicc témába ment volna a kérdés csak ott nem tudtam volna senkit se felidegesíteni :D
2013. máj. 14. 21:42
 7/8 A kérdező kommentje:

"Egyébként nem attól lesz valaki erős, hogy nem fáj neki, ha megütik, ez nem függ össze szerintem."

Na ezen hosszasan elgondolkoztam. Érdekes kérdés,érdekes válasz :D Mást akartam felidegesíteni de magamat sikerült :S

2013. máj. 14. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Tegyük fel, van egy nagy izomtömeggel rendelkező, erős férfi. Egy 3 éves gyerek teljes erejéből sípcsonton rúgja vagy fejbe vágja a könyökével. Ez nyilván fáj neki, akkor ő most gyenge? Max. nem kezd el nyivákolni, hanem tűri a fájdalmat. A 3 éves gyerek erős? Annyira igen, hogy fájdalmat tudjon okozni, de össze se lehet hasonlítani ezzel a férfival. Erre gondoltam :D

2013. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!