Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elakarnátok szökni otthonró...

ChleniX97 kérdése:

Ha elakarnátok szökni otthonról akkor hova mennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem érzem magam itthon jól... pedig rendes családom van. Állandóan depis vagyok ,mintha valami belülről emésztene ...

Az öngyilkosságon jár az eszem , füvezésen,iváson stb. mintha ezektől jobban érezném magamat..nem tudom mit tegyek... elakarok menni egy kis időre mindentől távol, ti hova mennétek ? /Tiszafüreden élek./ Szerintetek ha elmennék úgy hogy anyámnak megmondanám telefonon amikor már elmentem hogy nem lesz baj stb. Szerintetek lenne belőle nagy ügy ?


2013. máj. 13. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
15/F.
2013. máj. 13. 21:44
 2/4 anonim válasza:
Hogy a francba ne lenne, és miből élnél? Hol laknál? Mit ennél? 15-16 évesen még munkát se kapsz. Beszéld meg otthon a bajaid, ez nem lenne semmire se megoldás.
2013. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-2 napra gondolok... elmenni mindentől.. természetbe,haverokkal stb.
2013. máj. 13. 21:47
 4/4 Sparr0w ***** válasza:
Kérj kölcsön egy sátrat 1-2 napra, úgyis kijött a jó idő.
2013. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!