Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz második évada a Deadman...

Lesz második évada a Deadman Wonderland cimű animének?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez az anime. Azt hiszem ez lett az egyik kedvenc animém, de vannak dolgok amiket nem nagyon értek es arra gondoltam ha lesz második évad az majd megmagyarázza. Vagy ha esetleg azt tudja milyen "kapcsolat" van Shiro és Ganta között? Mert ugye végén előjönnek azok a vörös nyilak vagy mittom én mik és a Shiron is ugyan így? Ez miért van? És miért változik meg Shiro természete? És aki az elején van vörös ruhás fazon az Shiro vagy nem ő ? Mert a történet közben kiderül, hogy ő a "Megátkozott Tojás". Szóval van néhány dolog ami nem tiszta, de lehet én vok hülye. :D bocsi, hogy ennyit írtam.

2013. máj. 13. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem megátkozott hanem kárhozott :S
2013. máj. 13. 22:48
 2/5 anonim válasza:

Nem lesz második évad. De van hozzá egy OVA.

És ha érdekel a teljes történet, akkor olvasd el a mangát. Ott folytatódik a történet, és jobban ki is van dolgozva.

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Amúgy itt egy link az Ova-hoz: [link] (amúgy ez Senji előéletéről szól)


És a mangához: [link] (még nem teljes,mert a manga még most fut, de az biztos, hogy az animeaddicts-ra folyamatosan kerülnek majd fel az új fejezetek)

2013. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Manga utolsó arca fut , szóval ha vége simán lehet 2ik évada , bár inkább egy teljes remake kellene neki mert elég gyenge adaptáció volt.
2013. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én azért reménykedek abbon, hogy mégis lesz 2. évad. És köszi a linkeket a mangát mindenképpen elolvasom. :))
2013. máj. 14. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!