Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak TELC-es...

Hogyan tanuljak TELC-es nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Már másodszorra húztak meg írásbelin...De nem tudom mit rontok el ! Jártam külön tanárhoz, megvettem a telc egyik felkészítő könyvét és többször is végigcsináltam. Néztem filmet angolul magyar felirat nélkül max. angol felirattal. Olvastam és fordítottam is és persze rengeteg szót tanultam. Írtam rengeteg levelet azzal nem is volt probléma. De a szöveg értés az valahogy nem jött össze élesbe. Pedig otthon felkészülés alatt több olyat is írtam ami meglett volna. Van valami jó tippetek ? ? :)

2013. máj. 14. 11:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Én már túl vagyok két nyelvvizsgán, az egyik elsőre sikerült, de a másik nem. Nekem az a véleményem, hogy ez sokszor nem rajtad múlik, hanem sajnos anyagi okokból egyszerűen megbuktatnak, és még azt sem engedik, hogy megnézd a vizsgád, mert esetleg még neked lenne igazad, vagy ki sem javították.

Biztos ügyes vagy, ha már ilyen sokat készültél, szerintem esetleg járj el pár különórára abba a nyelviskolába ahol vizsgára is jelentkezel, mert ez sajnos nagyban befolyásolhatja a vizsga kimenetét.

2013. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy jártam... csak németből. most megyek majd harmadszor, és én sem tudom mit tegyek...-.- sok szerencsét!:)
2013. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg most megyek majd TELC-re, de a szóbeli tuti nem lesz meg, mert szóban nagyon rossz vagyok és most rettegek,mert azt annyira nincs is kivel gyakorolnom..

Remélem a következő sikerül majd neked, ne add fel :)

2013. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!