Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fekete árny az ablakon kívül....

Fekete árny az ablakon kívül. Mi volt ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egyszer egyedül voltam otthon, nálam volt két barátnőm is. Nevezzük most az egyiket Annának a másikat Klárának. Anna meg én az ágyamon ültünk a szobámban, Klára meg a szőnyegen ült és az ölében ott volt a macskám. Az ablakon nézett ki amikor egy fekete árnyat látott elsuhanni, kb. madár méretűt. De a madárnál gyorsabban elsuhant, és csak egy folt volt az egész. És mikor Klára meglátta akkor a macskám az ölében felborzolta a szőrét és ijedt képet vágott. Egyébként előtte vagy utána többet nem láttuk, és csak kíváncsiságból érdekel a véleményetek, hogy mi lehetett ez. Nem azért, mert "Jaj, rettegek, biztos démon volt!".

2013. máj. 14. 17:41
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
9%
Ő volt a rézfaszú bagoly.
2013. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetett egy varjú is,és a macska is megijedt,ennyi.
2013. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az volt, írtam is, hogy: "a madárnál gyorsabban elsuhant". De végül is lehetséges. :/
2013. máj. 15. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak turbó varjúk is:)

Amúgy nem tudom,én is láttam már furcsa dolgokat,úgyhogy nem nézlek hülyének,de nem tudom mi lehetett.

2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Turbó varjú xD Ez jó. Azért köszi. :)
2013. máj. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!