Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a tudakozóban nincs meg a...

Ha a tudakozóban nincs meg a címe valakinek honnan tudhatom meg? Csak a számát tudom és a nevét. Minden segítséget megköszönök.

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:

hivatalosan sehogy

nyomozz, guglizz, keress ismerősöket, bármit

sok idő, de sikerülhet

2013. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

érdekességképpen:


valakinenk tudtam az utcáját, de a házszámot nem (jó hosszú utca)

a facebookon ismerősök lettünk, egy fényképén látszott az udvaruk, a kerítésen át a szemben levő ház

a google street wiewen végigmentem az utcán, megtaláltam azt a házat. szemben vele volt az övéké. a házsámokat nézegetve, kiszámoltam az ő házszámukat. és voilá, megvan a címe

2013. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sparr0w ***** válasza:
BÁZ! "Csak a számát tudom és a nevét." esetleg hívd fel és kérdezd meg??? O.o
2013. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sparr0w, lehet, hogy nem akarja valamiért....
2013. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tegnap is volt egy hasonló kérdés. Én magam nem nagyon szeretném, ha mások kutakodnának utánam. Ha nem adom meg a címemet valakinek, lehet, okkal teszem.

Megverni akarod, vagy elveszett holmiját visszaadni?

2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sparr0w ***** válasza:

megverni akarja: ahhoz nem kell házhoz menni :)

visszadni valamit: miért ne hívhatná fel ebben az esetben?

esetleg egy jó csaj az? akkor sem kell a címe randizni nem náluk kell először :)

Betörés a megoldás! :D:D:D

2013. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden bántás nélkül,de én nem okoskodást kértem hanem segítséget. Majd valahogy megoldom és meglesz. Egyébként a miértje meg szerintem nem téma. Köszönöm a "google street view" hozzászólást,de azt is próbáltam,de nem ismerősöm a facebookon és nem is lesz ha rajtam múlik.
2013. máj. 16. 10:52
 8/10 Sparr0w ***** válasza:
100%

Nem okoskodunk de miért ekkora titok a miértje?

Felhívod fülkéből hogy küldeménye érkezett az önkormányzattól de visszaküldték az XXX címről ez az ön helyes címe? Mondja erre nem hanem...

Vagy

-Az Eontól hívom önnek 300.000-es tartozása van felénk.

-Az hogy lehet?

-Ön az Érd Kossuth utca 43?

-Nem én a...

Social engineering...

2013. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ezek sokkal jobban tetszenek. meg is fogom próbálni. A miértjét privátba szívesen,bár megérdemelné,hogy minél többen megtudják,hogy milyen gerinctelen.
2013. máj. 17. 07:28
 10/10 anonim válasza:
Én dettó úgy derítettem ki, hogy látszott egy fényképen a szemben levő ház, és megnéztem Google Street View-en:)
2015. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!