Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Eltiltanak az...

Mit tegyek? Eltiltanak az egyik fiú osztálytársamtól, akibe szerelmes vagyok. Ráadásul szomszédok is vagyunk.12/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam,aki 2-szer bukott és egy évet még maradt oviba,ezért már 3 évvel idősebb nálam.Egy lépcsőházban lakunk. Osztálytársak is vagyunk. Jártam már vele. De én még mindig szerelmes vagyok belé. A probléma az,hogy a szüleim elakarnak tiltani tőle,mert szerintük rossz hatással van rám,cigizik is stb. MIT TEGYEK? NEM AKARJÁK,HOGY TARTSAM VELE A KAPCSOLATOT.
2013. máj. 16. 18:22
 1/2 piriiiiii ***** válasza:

Elég zavarosan fogalmaztál...

De csodálod, hogy el akarnak tiltani, ha cigizik meg kétszer is bukott, ráadásul három évvel idősebb?? Ilyen korban azért ez a három év sok.

Arra meg nem gondoltál, hogyha cigizik, milyen ízű a csókja? Nem túl jó...

Ja, és 12 évesen ez nem lehet igazi kapcsolat. Még 15 évesen sem.

Tudom, mit tegyél. Te is tudod. Ülj le tanulni, még van időd javítani, ha valamiből rossz vagy, s a szülők is csak örülni fognak év végén.

2013. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a kor nem számít. én is először 12 évesen éreztem úgy egy fiú iránt, hogy úgymond félévet vártam rá aztán 2hónapot jártunk és szakított velem és iszonyat össze voltam törve... amúgy örülj, hogy osztálytársad... szerintem nem tudnak eltiltani tőle, jó, lehet, hogy nem lesz így az igazi, de tudtok találkozni valami parkba vagy akárhol... ezt azért mégse tilthatják meg.
2013. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!