Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívogat egy ilyen telefonszám....

Hívogat egy ilyen telefonszám. : +36248512056310 Mi lehet ez? Felveszem, és autómata kezd el beszélni nem magyarul!

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam muhaha!!!!!!
2013. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vedd föl, és várd meg míg leteszi. ha szopat, foggyon csak a pénze xD
2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
b+ 1 perc különbség... (2. voltam)
2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán rá kéne jönni, hogy milyen nyelven, aztán keresni valakit, aki beszéli az adott nyelvet (és esetleg még beszélni is tud az ügyfélszolgálatossal).

Amúgy nem érdemes tartogatni, mert így is átverhetnek (nem minden esetben a hívó fél fizeti a hívást), tehát érdemes ellenőrizned az egyenleged.

Ha nem tudtok velük megegyezni vagy valami kamu cég, vagy hasonló, akkor pedig a szolgáltatóddal kell beszélni és/vagy a rendőrséggel.

2013. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!