Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék kipróbálni igazi...

Hol tudnék kipróbálni igazi fegyvereket? Betöltöttem a 18. életévemet, és már régóta szeretnék lőni, megtapasztalni. Lőtereken gondolkoztam még.

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lőtér, vagy katonaság, rendőrség. Utóbbiaknál persze nem csak ùgy poénból, hanem ha oda mész melózni.
2013. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:

A lőtereket pont erre találták ki :)

Lemész és lősz, amíg a pénztárcád bírja. Nem is kellene hozzá a betöltött 18 éves életkor egyébként.

2013. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe fájna nekem kb egy gépfegyver mondjuk ak 47 használata 1 tárral. Mennyit kérhetnek?
2013. máj. 17. 21:16
 4/5 kovpet ***** válasza:
Automata fegyverrel nem igen lőhetsz Magyarországon. Esetleg rendőrségi vagy katonai lőtereken, de ehhez nem értek, én még nem láttam máshol full auto Kalasnyikovot csak Táborfalván, de ott sem lőttem vele. Öntöltőre alakított Ak-47-essel lőhetsz, 2-300 Ft a lőszer darabja egy polgári lőtéren.
2013. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Kicsit sok az nem?! :-O :-[
2013. máj. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!