Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lett a rajzom?

Szerintetek jó lett a rajzom?

Figyelt kérdés
Lerajzoltam a kedvenc animém (Naruto) főszereplőjét szerintetek hogy sikerült?

2013. máj. 17. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnánk a képet esetleg válaszolni is tudnánk.
2013. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
deszrrr :D
2013. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bocs a linket elfelejtetem xDD itt a link

[link]

2013. máj. 17. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

WoW

Nagyon jó lett.

2013. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Másoltad képről egy az egyben, vagy fejből?
2013. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Maga a beállás segítséggel csináltam de a többi saját kútfőből :D

Itt egy másik ezt viszont fejből csináltam kicsit régebben.

[link]

2013. máj. 17. 17:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép lett,de látszik hogy még nem annyira vagy gyakorlott benne,mert a vonalak nem igazán "magabiztosak" vagyis látszik rajta hogy nem a kiss újjadból ráztad ki :/ kicsit göröngyösek.


Félre értés ne essék,nem rosszból mondom,de minnél több ilyen rajzot készítesz annál könyebben fog menni,annál szebb lesz.Mivel ugye a naruto is megrajzolt figura ezért már az emberfia megszokta hogy hogy nézz ki pontosan és hogy az eredeti mennyiben külömbözik ettől.Ezért is nehezebb anime figurákat másolni,én inkább azt javasolom hogy saját manga karaktereket készíts mert abba mások nem tudnak beleszólni hogy:" hé naruto nem is így nézz ki! A mangában sokkal másabb,ez inkább egy olcsó utánzat ".


Van benned tehetség mert igazából nagyon nehéz fejből rajzolni(legtöbb ismerősöm képtelen rá) és a jó rajzosnak tudnia kell egyéninek lenni nem mindíg csak másolni.Persze még nyugodtan másolgathatsz hiszen ez is fejleszt de ha már jól megy és a fantáziádnak többre van szügsége akkor készíts saját szereplőket..


Tudom,tudom ez irtó nehéz mivel olyan sok anime van és manga hogy előbb útóbb mindenki ott lyukad ki hogy hé a szereplőm túlságosan is hasonlít erre meg arra az animés karakterre..És ezt nehéz elkerülni de ha nagy a fantáziád és csiszolgatod a karakteredet akkor előbb útóbb egy igazán eredeti és különleges szereplőd lesz.

És akkor már csak egy jó név kell hozzá és lassan a többi karakter(minnél több saját szereplőt rajzolsz annál jobb mert tudsz válogatni közülük)és akár egy saját mangát is készíthetsz,vagy géppel animét és ha nem is szeretsz történetet írni akkor is biztos van olyan barátod aki jó benne és össze is dolgozhattok.(te rajzolsz ő ír) és ez remek szabadtőltés.


Bocsánat hogy kissé elfajultam,és már saját mangákról locsogok itt,de szerintem tehetséges vagy és ha szeredet csinálni akkor mindent bele és hajrá.Én is akartam csinálni de sajnos nincs elég türelmem hozzá :/

Remélem hasznos volt és kösszönöm hogy elolvastad a regényemet.


üdv:anime-fan

2013. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves #7 a 2. képen nem Naruto van azért nem hasonlít annyira rá, mivel az apja az (Minato.:)Ezek a rajzok nem mai darabok mellékesen megjegyzem hanem legalább 1-1.5 évesek azóta rengeteget fejlődtem, egyébként rajzolás közben nekem ez egy rossz megszokás hogy nem teljesen folytonos a vonal a te szavaiddal élve "göröngyös".Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2013. máj. 17. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Jónak jó lett , csak rossz embert ábrázol .
2013. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó lett. Gyakorolj sokat és csak jobb lesz!
2013. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!