Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor kapcsolják már be a fűtést?

Mikor kapcsolják már be a fűtést?

Figyelt kérdés
Mi már elekromos radiátorral fűtünk. hideg van...
2009. okt. 2. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
nálunk meg éjjel nappal nyitva van az ablak és így sem fázunk :)
2009. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt 22 fok van... én a 26-27 fokot szeretem.
2009. okt. 2. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Isten ments hogy fűtsenek, alig tudom kinyögni az 50 E Ft-os távfűtést. Nekem a 22 fok meleg és mindig nyitva az ablak. 18-19 fokban érzem a legjobban magamat.
2009. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne kapcsold be. Nehogy már azért fázzon más, mert neked meleged van. Nyáron mit csinálsz? Költözz alaszkába!
2009. okt. 2. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha van elektromos radiátorod akkor mit nyavajogsz? Nyilván nem tudod milyen tízezreket kifizetni rá, de az nem mentség a bunkóságra.
2009. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A távfűtést aztán ki is lehet kapcsolni...
2009. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze, de csak két fűtőtestem van, nem tudom minden szobában, konyhában fűteni egszerre.


Már ideje lenne bekapcsolni!!!!!

2009. okt. 3. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező. Kérdeztél valamit és ha valaki nem fagyos mint te, akkor rögtön indulatosan reagálsz. Mi a fenének kérdezel, ha még azzal sem vagy tisztában, hogy az ember a távfűtést nem kapcsolhatja le. Még májusban is fűtöttek, hiába kértük, hogy ne és mindenkinek tárva nyitva volt az ablaka. Sajnos ha fázós lennék, akkor sem kapcsolnám be az elektromos fűtést, mert nem mindegy hogy villanyszámlára mennyit fizetek. Gondolom Téged anyukád tart el.
2009. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeld magamat tartom el és leszarom a villanyszámlát, te is le food majd szarni ha reumád lesz.
2009. okt. 4. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

ÉNIS MEGFAGYOK:'( télleg bekapcsolhatnák már.

de ha valaki fázik ---> takaró+tea

nekem bejött.:)

2009. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!