Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor kapcsolják már be a...

Mikor kapcsolják már be a fűtést? 8 fok van kint, ezek az elmebetegek meg kivárják az okt.15-ét? Még ha időarányosan is számláznak majd, spórolnak nekem 3 ezret? 3 ezerért fázzon a pontpontpont!

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni, hogy sürgősen indítsák el a fűtést? Nagyon mérges vagyok, mert napok óta 15°C a maximum hőmérséklet, erre meg képesek és kivárják az október 15-ét, normálisak ezek? Ráadásul nem is spórolnak semmit, mert hála a nagyokosoknak megfáztam itthon, fáj az orrom, a fejem, így amivel kevesebb lesz a fűtés, az most elmegy extra C vitaminra, NeoCitranra stb... És persze a kellemetlenségről nem is beszélve, hogy fürdés után fagyoskodva kell törölköznöm, és mehetek dolgozni fájó, állandóan eldugult orral, megfázva. És ez egy 4 emeletes ház amúgy Újpalotán, szemben az ÖSSZES 10 emeletesben már megy a fűtés (pl. anyuéknál is!)! Ehhez mit szóltok? Legszívesebben olyat belevernék a fejébe annak a primitív bunkó parasztnak, aki ezért felelős!
2011. okt. 9. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ezt a pár napot már kibírod. Addig pedig próbáld úgy, hogy felöltözöl rendesen, és csak pár perces szellőztetésre van nyitva az ablak, egyél meleg ételeket. Ki lehet bírni.
2011. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóljatok az illetékesnek, ha a lakók akarják, akkor beindítják a fűtést. Addig meg hősugárzózz! Ha még nincs, kb. 2-3 ezer Ft-ért lehet venni, a legolcsóbb is jó. Mondjuk meglep, hogy nem te szabályozod a fűtést és nincs hősugárzód, szerintem pont az ilyen esetek miatt alap :)
2011. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is távhősben lakom, csak én Újbudán. 18 fok van a lakásban, melegítőben, zokniban, 2 takaróval alszom.

asszem este bedurrantom a hősugárzót, mert ez nem állapot.

egyébként én sem értem, h miért nem képesek saját maguktól rájönni, h senki sem hőzöngene, ha beindítanák a fűtést. mi több, marhára örülnék neki.


fürödj forró vízben, csukd be a fürdő ajtaját, a gőz egy kicsit felmelegíti a helyiséget.


egyébként én sem értem, h a főtávnak miért nem evidens, h ilyen alacsony hőmérséklet esetén beindítsa a szolgáltatást.

2011. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dettó, mint a kérdező, itt fagyoskodunk...

Szóltunk a közösképviselőnek, holnap összeírja, hogy ki kérné, mert ha megvan valahány % akkor elindítják.

2011. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, én akkor fűtök, amikor nekem tetszik és bekapcsolom. Mivel a lakásban ma már csak 19-20 °C lett, így ma délután egy órára bekapcsoltam, de szerintem mára már ki is kapcsolom. Ez is bőven elég volt. Azért még pár napja 25-27 fokos nyári melegek voltak, a falak még nincsenek teljesen áthűlve. De ha valamilyen oknál fogva nem tudtam volna befűteni, 20 fokban még csak nem fagytunk volna halálra.
2011. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!