Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki szeretne majd Hollywood-ban élni (vagy akárhol LA. -ban)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 20:52
 1/7 Sparr0w ***** válasza:
72%
Nekem bármelyik Los Angelesi negyed megfelelne ahol színesbőrűek bedrogozva törött üvegekkel hadonásznak.
2013. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sparr0w ***** válasza:
72%
Esetleg annyi hogy ha lehet automata fegyvereik és gyors autóik is legyenek, ha vegyes boltba kellene mennünk késő éjszaka.
2013. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
18%
Én nagyon szeretnék! :D 5 éves korom óta ez a vágyam..
2013. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szeretnék Losziban élni! :D Igazából teljesen mindegy, hol, de legjobban a tengerpartra vágyom... :)
2013. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már szerencsém kimenni egy nyárra (anyu tesója ott lakik) És nagyon szép! Én minden kép szeretnék ott élni
2013. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én, a tesókákkal esténként jókat buliznánk... Jókat lehetne bandázni.. Jah várj még sem... Amúgy meg ha jól tudnék angolul biztos szeretnék valami jó helyen élni Amerikában... Jó álom mi?...
2013. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, én is nagyon szeretnék, az a legnagyobb álmom, hogy színésznő lehessek Amerikában. Tudom, gyerekesen hangzik és biztosan kapok pár rosszalló kommentet, de nem érdekel :)
2015. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!