Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráljak ide? (többi lent)

Regisztráljak ide? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link] Több oka is van annak hogy feltettem a kérdést.Az 1.hogy nem tudom mennyire éri meg bármilyen társkereső? A 2.hogy 15/L vagyok csak,mondjuk tudom hogy fiúk és lányok is vannak fent ebben a korban rajta,de akkor is nem 'gáz'úgymond? 3.hogy elég csúnyának tartom magam,és a környezetemben is csak 2 fiú mondta hogy szép vagyok+a bátyám,de ő mégsem mondhatja hogy ocsmány vagyok(pattik,nyomai,meg alapjáraton is).Viszont sulimban minden fiútól azt hallom hogy még bottal se érne hozzám,és az utcán is megbámulnak néha az emberek,gondolom azért mert csúnya vagyok.4.mondhatni a legfőbb ok az hogy félig cigány vagyok,így élőben elég jól állnak hozzám a magyar fiúk,a rockerek is,megismernek,eldumálunk,barátaim/haverjaim közölük van a legtöbb,de nem tudom egy társkeresőn/egy rocker társkeresőn hogy állnak ehhez? Mielőtt írnátok,hogy oda rockereknek kell regsztrálni,tudom,én is az vagyok,bár külsőleg nem igazán látni rajtam,max a sok fekete polóm,ruhám stb-ből.

2013. máj. 17. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
,, DIKK "
2017. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!