Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha egy lány skinhead akar...

Baj ha egy lány skinhead akar lenni?

Figyelt kérdés

16 vagyok és utálom a cigányokat és a zsidókat.

És skinhead szeretnék lenni.

De ne mondja senki,hogy ne meg ilyenek én életem én hibám.



2013. máj. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Baj.
2013. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az,mert van rá ok. A fajgyűlölet. De miért baj? Szerintem nem az.
2013. máj. 18. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:

A rasszizmus bűn!

A bűn meg a cigányoknak való!


Hulyeseg az egesz, nem alapozhatod gyuloletre az eleted.... marmint pl a rockerek vagy a rapperek szeretik az adott zenet, es ezt hirdetik... a skinh3adek meg gyuloletet hirdetnek, es ez a sajat eletuket mergezi meg, mert a stilus miatt masok gyuloletevel fognak foglalkozni ahelyett, hogy magukkal foglalkoznanak, normalisan elnenek....


De csinald ha gondolod, de latatlanban megmondom, hogy hulyen neznel ki kopaszon;)

2013. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
33%

Szerintem egyáltalán nem baj, sőt! nagyon dicséretes dolog, hogy felvállalod ezt az egészséges nézetet! csak arra figyelj, hogy ne csak a gyűlölet vezessen. tegyél mellé/mögé egy szilárd eszmét is például a hungarizmust. ha nem ismered, vagy jobban meg szeretnéd ismerni, olvasd el Szálasi művét, hiszen a Nemzetvezető tollából a legtisztább az eszme. tehát csak támogatni tudlak az utadon, és kívánni, hogy soha ne térj le róla!

Kitartás!

2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv köztünk:)

Nem baj,sőt én örülnék,ha több ilyen lány lenne,mint te.

2013. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nacui válasza:
9%

Kitartás Bajtárs! Ha még érdekel a kultusz dobj egy pm-et :)

17/L

2013. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy lány semmiképpen se legyen skinhead, mert nőknek borzalmasan áll ez a stílus öltözködésileg. Nem kell ahhoz skinheadnek lenni hogy utáld a cigókat és a zsidókat, én se vagyok oda értük (nem mintha akárki is szeretné őket), de ritkán hangoztatom, mert gyerekeidnek tartom ha valaki büszke a gyűlöletre. Én nem vagyok rá büszke de nem is szégyellem, egyszerűen van és kész. De ha mégiscsak az akarsz lenni, akkor sem muszáj úgy öltözködni.
2013. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*gyerekesnek tartom
2013. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!