Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is bejön Pitbull?

Nektek is bejön Pitbull?

Figyelt kérdés

Nekem amúgy egyáltalán nem az esetem, és nagyon durva, hogy ezt mondom, még én is megijedek magamtól, de egyszerűen őt mégis szexynek találom. Lehet, hogy a rekedt hangja teszi...

vagy szimplán a kisugárzása? Ha csak egy képet látnék róla, akkor tuti nem így gondolnám, de ahogy megmozdul, megszólal... ahh.


Tökre érdekel, hogy csak szerintem van benne valami, ami megfogja az embert, vagy más szerint is. :D

De most őszintén! Szerintem is tök gáz, de ez van. :D


Ja, és nem kérek kutyákkal kapcsolatos poénokat, kösz.



2013. máj. 18. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szája tetszik,pedig pocsék. De ahogy oldalasan beszél, olyan jól áll neki. :D
2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, szerintem Pitbull csúnya és a számai se jók xD.

De Olly Murs, Nathan Sykes... na az már valami xD

2013. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más jön be mindenkinek, nekem a kemény srácok tetszenek, és nem a rapperek (nem kérek kommentet hogy a rap kemény, ez az én véleményem másoknak biztos kemény emberek)és még a bu.ik is bejönnek... na jó, hiába a többes szám, 1et szeretek :) lényeg ami lényeg: csúnya pasi szerintem nincs, mert valakinek biztos az tetszik, ami neked undorító. Ne ijedj meg, nincs rá okod.
2013. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!