Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A/3-as rajzlap vagy rendes...

Zhang Xin kérdése:

A/3-as rajzlap vagy rendes rajzlap nem hajlik be hogy ha festék spray-el fújok rá? Vagy van olyan papír amire szépen lehet spray-el szépen festeni? Árat he mondanátok meg köszönném. :D

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán akvarell papír. Nem vagyok benne biztos, de mivel ilyen rücskös, textúrás a felülete, szerintem a spray-től se hajlik be. Az akrylfestéktől nekem nem szokott.


Ár...2000 forintért vettem ilyen kb. A2-es méretűeket, 8 darabot. Azért csak kb., mert ez valami speciális méret. Nagyobb, mint egy A3-as, de kicsit kisebb, mint az A2-es.

2013. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az akvarellt ajánlom. Járok művészetibe és ott a tanárunk is mindenkinek azt ajánlja. Nagyon jó minőségű, nem hajladozik és nem pöndörödik be víz hatására és festékkel nagyon jól lehet rajta dolgozni. Pl. vízfestéket könnyebben visszamoshatsz rajta.
2013. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz
2013. máj. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!