Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van Gyöngyösön a Randi...

Hol van Gyöngyösön a Randi Bár? [Fontos légyszi! ]

Figyelt kérdés

#Gyöngyös #randibár
2013. máj. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod!
2013. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már tudom hol van, fél óra múlva visszajövök a válasszal, addig próbálkozz:)
2013. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gugli nem dob ki semmit:S Vamokka nagyon köszönöm:)
2013. máj. 19. 21:13
 4/6 A kérdező kommentje:
*Valamokka...bocs...
2013. máj. 19. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Fú, ezer bocsánat, itt vana link:


[link]


Amúgy én is a google-lal találtam meg, nem igaz, hogy nem dob ki semmit! Csak nem várni kell a sültgalambot, hanem kicsit gondolkodni is kell, mert azt egyelőre még a keresőmotor sem tud helyetted:)

Szóval kidobott egy fb-eseményt nekem a google (kb 4. 5. volt a sorban), amiben a Randi Klubban szervezett koncertre hívták fel a figyelmet. Az esemény leírásában benne volt, hogy ezt a Randi Klubot igazából Zenepincének hívják. Innentől kzdve a "zenepince gyöngyös" kulcsszavakkal már igazán nem volt nehéz megtalálni a klubot:)

A google csak úgy ér valamit, h a használjának is van valami a fejében, nem csak mosogatólé...;)


Ja, és még egyszer bocs a késésért, remélem nem életed koncertjéről maradtál le miattam:)

2013. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:) Próbálkoztam ezen a néven is...de akkor figyelmetlen vagyok:/

Nem maradtam még le semmiről, köszi:)

2013. máj. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!