Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 3 játék folyton kilép...

A Sims 3 játék folyton kilép mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Lesszetem egy olyan verziót amibe benne van az összes kiegészitő és letölthető tartalom felraktam el is indul rendesen de egyszer csak kilép és kiírja hogy a windows megoldást keres a problémára és nem tudom mit tegyek mert hasonló verzió már volt a gépemen és az működőt csak abba nem volt benne az ami ebbe benne van

#Sims 3 #Összes kiegészitö
2013. máj. 20. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Jobban járnál szerintem ha külön-külön töltenéd le akkor elindul :)
2013. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vok: vagyis normálisan megy nem elindul.
2013. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elindulni elindul csak random kilép úgy értem hogy vagy hogy 1 óra után de van hogy 10 perc után ja és külön külön nem megy már próbáltam máskor és el se indult úgy ezért jó így egyben
2013. máj. 26. 21:59
 4/4 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy nem nagyon bírja a géped vagy nem tud menteni hallottam már ilyenről is pl. ha egy bizonyos idő eltelik azt már nem tudja elmenteni. Szerintem ne az összes kiegészítővel próbálkozz max 3-4-el az is segíthet :)
2013. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!