Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Sopron, Pécs,...

Szerintetek Sopron, Pécs, Keszthely, vagy Debrecen az ideális lakhely/város?

Figyelt kérdés
Szerintetek Sopronban, Pécsett, Debrecenben, vagy Keszthelyen jobb élni, több a munkalehetőség? Hol érdemes lakni, ill. élni, hol érzitek jól magatokat? Hol jobb a közélet, a megélhetőség? Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2013. máj. 20. 19:19
 1/8 anonim válasza:

Sopron inkább nyugdíjas város, hogyha nyugis környezetre vágysz akkor arra alkalmas, de nem túl nyüzsis.

Pécs nagyon szép és pörgős város, szerintem ideális lakhely, de hogy milyen munkalehetőségek vannak azt nem tudom.

Keszthelyen élek jó magam is, és nagyon szép város, és a méreteihez képest pörgős főleg a belváros, de a külvárosban és a környékbeli városokban sem lehet ok panaszra (a külvárosból költöztem be) munka az inkább a turizmus, szolgáltatás terén van, de most az ipar beindítására tesznek próbát és remélhetőleg sikerül is, az hogy nagyon szép a város is és a Balaton is az pedig vitathatatlan. Debrecen is szép, a nagybátyám onnan költözött át Keszthelyre idén, szép a város, de nagyon messze van lényegében mindentől és szintén elég nyugis város. :)

2013. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Debrecen igazi fiatalos,pörgős város. Munkahely szempontjából nem a legideálisabb, de egyébként csak ajánlani tudom. Keszthely nagyon ki van téve a turisztikának. Nyáron nagy a nyüzsi egyébként meg pangás van. Sopron szép szép nyaralni de ott lakni nem ajánlom, ha nem muszáj. Nincs semmi. Egyedül Ausztria közelsége a pozitívum. Pécsről tudok a legkevesebbet, de szép és ott is van élet.
2013. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a segítséget! És Szombathellyel mi a helyzet?
2013. máj. 24. 08:47
 4/8 anonim válasza:
Szerintem Szombathely nem is a legszebb és nem is a leg nyüzsgősebb város, nekem nem jön be. Én Pécst tartom közülük a legjobbnak, gyönyörű város, nyüzsgős, főleg a belváros nyáron, építészetileg és éghajlatilag szinte már mediterrán. Van egy hangulata, amit még sehol nem éreztem...
2013. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pécsen jó munkalehetőségek vannak? Télen,tavasszal,nyáron,és ősszel is meg lehet élni?:) Nem úgy mint pl Keszthelyen nyáron van forgalom a városban télen meg kihalt a város,Pécsen télen is van forgalom? Pécsen van számítógép-szerelő állás? Annak készülök :)
2013. máj. 25. 13:29
 6/8 anonim válasza:
Hát kb. mint máshol. Biztos akad olyasféle munka is csak keresni kell, ha jó forgalmas helyen van akkor megy is(szerintem).
2013. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha,köszönöm mindenkinek a választ!

Tehát összefoglalva pár várost kivettem,hol vannak a legjobb anyagi körülmények? Pécsett,Szombathelyen, vagy Sopronban?

Szentendre jó hely?

2013. máj. 26. 17:52
 8/8 anonim válasza:
Pécs szép és pörgős hely, sok a prógram, múzeum, buli, munkalehetőség átlagos. Szombathely nem túl szép, és nem is a legnyüzsgősebb, de a közel van Ausztria, ami jó munka szempontjából. Sopron szép, és Ausztria közelsége miatt munka is van, de nem pörgős, olyan nyugis hely. Szentendre szép is, munka is van Budapest közelsége miatt, de szintén e-miatt drága is, és méretéhez képest zsúfoltan nyüzsgős. Én Pécset választanám, én nagyon szeretem...
2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!