Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tetováló gépet...

Szeretnék tetováló gépet venni tápegységgel, de nem szeretnék Kínából rendelni, hanem egy korrekt felszerelést szeretnék, olyan 50 ezrem lenne rá, tudtok ajánlani olyan gépet amit később élesben is jól lehet használni?

Figyelt kérdés

Még annyi, hogy használt gépet megéri venni?

Illetve ha a fenti összegnél olcsóbban is tudtok ilyet, az csak jó:D

Még csak tanulni fogok, szóval ha esetleg a gyakorló bőrön, és disznóbőrön kívül tudtok ajánlani olyan dolgokat amin érdemes gyakorolni, illetve más hasznos tanácsot is szívesen veszek.



2013. máj. 21. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
Szerintem Kisfonok-ot keresd, o olyan kereskedo, aki nem ver at, mig a Koji-rol sok rosszat hallottam mar (mast kuldtek, mint amit rendeltek stb).
2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget, a további kérdésekre is várom a választ:D
2013. máj. 21. 12:31
 4/7 SzilKa ***** válasza:

Kisfonok segit neked abban is, hogy erdemes-e hasznalt gepet venni, mert neha szokott azt is arulni.

A gyakorloboron kivul meg a sajat magadat tudod felhasznalni, aztan a bevallalosabb haverokat... :)


Egyebkent en anno egybol elesben emberre tetovaltam, viszont a mesterem jelenleteben, aki korrigalta az esetleges benazasaimat egybol. Neked is erdemes lenne egy mentort keresned, mert lenyegesen rovidebb ido alatt lehet szakszeru segitseggel elsajatitani az alapokat.

2013. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, jó lenne, ilyenkor elég bevinni rajzokat megmutatni, és eldöntik, hogy vállalják-e?

Mondjuk jó lenne először levizsgázni mindenből:D addig lehetne itthon is, de mindenképpen jól jönne egy segítő kéz

2013. máj. 21. 12:58
 6/7 SzilKa ***** válasza:

Mibol akarsz levizsgazni? Nem letezik hivatalosan tetovalo kepzes Magyarorszagon.

Igen, rajzokkal erdemes hazalnod, de nem art, ha kiemelkedo tehetseged van a rajzhoz, mert rengetegen akarnak mostanaban tetovalonak tanulni es valahogy ki kell kozuluk tunni. A masik meg hogy nagy valoszinuseggel ingyen nem is vallalnak el tanitvanykent, erre szamits. Viszont tenlyeg megeri a tanittatasba fektetni, eveket sporolsz meg vele.

2013. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazából grafikusnak tanultam, de mivel grafikával és portrék rajzolgatásával kb alig lehet keresni ezért gondoltam erre, egyébként egyetemi vizsgaidőszakra gondoltam:DD, hát sejtettem, hogy ingyen nem fognak, ezért lehet otthon fogok tanulni, tudom hogy több idő de majd valahogy csak alakul, nem én leszek az egyedüli aki így kezdi:D
2013. máj. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!