Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? (ld. Alább)

Kováts Bianka kérdése:

Mit tegyek most? (ld. Alább)

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok,most lehet hogy hülyének néztek,de jártam az illetővel, akiről most lesz szó.Ő dobott engem. Először nem akart megsérteni, alig, alig mert hozzám szólni.Most egy pár héttel utána már rib*ncnak hív, és azt mondja, hogy az autópályán az út szélén leveszem a melltartómat, és pörgetem, mint a lasszó kötelet. Persze én tudom hogy csak irigy amiatt, hogy az új szerelmembe vagyok szerelmes, de ez már egy kicsit túlzás.Egy barátnőmmel múltkor visszaszóltunk neki, hogy ez egy kicsit túlzás, de azóta minket a barátnőmmel rib*nc 1 és rib*nc 2-nek hív. Én is találtam neki ki ehhez hasonló gúnynevet, sőt 7-8 barátommal még az utáljuk XY-t klubbot is megrendeztük, mert sokan nem szeretik. De már a fiúk közül az osztály fele engem röhög ez miatt az ügy miatt. Már ezért nincs kedvem suliba járni, és ma is becsúszott egy egyes, és azért csúfol.

2013. máj. 21. 20:33
 1/1 anonim válasza:
Semmit nem kell tenned. :)
2013. szept. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!