Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaügyi központban,...

A munkaügyi központban, miként működik az elektronikus együttműködés?

Figyelt kérdés
Regisztrált álláskereső vagyok és kaptam egy levelet, amiben azt írják, hogy tanfolyammal egybekötött állásajánlatra jelenjek meg hétfőn 13 órára. Nem tudok bemenni aznap és tartok tőle, hogy így törölni fognak, mert nem működök együtt. A telefont nem veszik fel, nem tudok érdeklődni se tőlük. Email-ben meg lehet oldani, de nem tudom a menetét... Nem emlékszem, hogy külön aláírtam volna valami megállapodást ezzel kapcsolatban. Nem tud valaki segíteni ebben?

2013. máj. 22. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogadják el emailben a jelzést, ha aláírtad a megállapodást. Ennek hiányában csak a személyes bejelentés a járható út. Menj be ezen a héten és jelezd, hogy a hétfő nem megfelelő neked.
2013. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
E-mailes kapcsolattartásra először szerződni kell. De akkor is előírhatják a személyes megjelenést, így ezt a megjelenési kötelezettségedet nem tudnád akkor sem e-mailben teljesíteni. Tehát mindenképpen meg kell jelenned, vagy szankciósan törölnek a nyilvántartásból.
2013. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!