Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy eltűnt...

Mit szólsz hozzá, hogy eltűnt a láb nélküli Erőss Zsolt és társa Kiss Péter 8000 méter magasan a Himalája tetején?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 22. 18:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Szomorú :ss de ne nevezd láb nélkülinek ,mert nagyon erős ember volt.. Neki a hegymászás volt a szerelme és itt is akart meghalni. Hát sajnos így is lett
2013. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
Sajnálom őket, de az én életemet nem befolyásolja.
2013. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
71%

"de ne nevezd láb nélkülinek ,mert nagyon erős ember volt"


Már most múlt időbe irod?


Amúgy már annyi mindent túlélt, h

2013. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
25%

bocs nem fejeztem be


Annyi mindent túlélt, hogy ezt is túlfogja!!

2013. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
71%
Én azt szólom hogy ha már felment OK, de oldják meg maguk, most más emberek is az életükkel játszanak csak mert ők hegymászók és olyan helyekre akarnak eljutni ahova az ott élők se mennek mert minek is mennének.
2013. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%
Most őszintén ki a f@szt érdekel?Kell neki hősködni...
2013. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén megmondva nem igazán sajnálom , ha ennyi esze volt akkor meg is érdemli . Múltkor elveszítette a lábát , ez nem volt neki elég , de neki fél lábbal is helyet kell másznia . Ez van ha folyton a szerencséjével játszik .

Egyszer nagy szerencséje volt , de ő még kockáztatott .

Van az a mondás , hogy addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik . Most eltört az ő korsója is .

2013. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálatos, és én is azt kell, hogy írjam, amiket az előzőek. Senki nem mondta nekik, hogy oda menjenek. Egyszer már nagyon pórul járt a lába miatt, de kapott a sorstól még egy esélyt, hogy valahogy éljen. El is élhetett volna a hátralévő életében, békében és nyugalomban a családjával, erre tessék, most megint szinte keresték a bajt maguknak a társával együtt. Ilyenkor a baj szinte törvényszerű, a bizonyos "addig jár a korsó..." mondás miatt.

Az ilyen embereket egyszerűen muszáj így elfogadni, még akkor is, ha az életükkel fizetnek. Nekik ez a szenvedélyük, sőt ez már lehet, hogy több is annál, ki tudja, hogy mi. De most végleg bebizonyította, hogy neki tényleg ez a tevékenység volt a szerelme. Sajnos nem volt képes józanul, reálisan gondolkozni, és ilyen lábbal, ilyen állapotban is a legnagyobb őrültségekre vállalkozott, tényleg mintha valaki a tűzbe vagy a kútba ugrana a szerelme után. Nekem eszembe jutott még róla Steve, a világhírű krokodilvadász balsorsa is.

2013. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%

Van neki lába (csak térdtől lefelé volt az egyik levéve)

Nemhiszem el, hogy "eltűnt" (mikor hétfőn még megvoltak)

2013. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%

Csak azt nem értem, miért kapcsolták ki

a telefonjukat !

2013. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!