Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lila a föld az Oblivionban?

Mallornka kérdése:

Miért lila a föld az Oblivionban?

Figyelt kérdés

Megszereztem a játékot feltelepítettem hiba nélkül fut angolul, leszedtem hozzá a magyarosítást és lila lett tőle a föld és a világtérkép is látszik rajta azt hiszem.

Utána néztem és sok embernél láttam ugyanezt a hibát viszont megoldást nem tudtam találni rá. Pár embernek ajánlották az 1.2es patchet hozzá viszont ezt nem tudom feltelepíteni mert azt írja hogy "The old file is not found" vagy valami hasonló. Próbáltam úgyis hogy előtte felrakom az 1.1.511es patchet de az telepítés közben ugyanezt a hibát írja ki 9%nál. Az 1.2.0416 és a 3.2.0 patch is ugyanezt a hibát írja ki :s

Aki tudja a választ kérem segítsen :)



2013. máj. 23. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
A lila földdel még nem volt gondom de a patch-el nekem is volt. Nekem az segített, hogy nem az english hanem a UK patch-et szedtem le és azt rendesen feltette.
2013. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!