Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az airsoft fegyverröl?

Figyelt kérdés

[link]


Tapasztalt emberektöl kérdezném,minden ami eszetekbe jut róla,strapa biróság,lőtáv,hibák stb.

köszi előre is



2013. máj. 23. 17:28
 1/9 anonim válasza:
CQB-re ajánlott a mobilitás és a rovid lotáv és a szórás miatt (22 cm cso nem sok, viszont bentre elég). Nekem a rémálmom mp5-t szétszedni, mivel egyszer egy TM mp5 nagyon betett nekem. Alacsony, vékony játékosokhoz illo fegyver. Sok embernek a rémálma a v2-es gearbox, én személy szerint még nem találkoztam vele. Kezdésnek jó :)
2013. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Elnézést, a lotáv nem olyan rossz.
2013. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem köszi. hát 170 magas vékony vagyok,és szeretem ezt a fajta fegyvert.köszi a választ
2013. máj. 25. 09:46
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és akkor CQB-n kivül mire jó?mármint erdőbe pl?
2013. máj. 25. 12:57
 5/9 anonim válasza:
Hát, figyelj, nekem egy kissé spéci AK-m van, 65cm precíz csovel, kb. 420 fps, de néha még nekem is hiányzik ez-az. Tehát elvileg játszhatsz vele erdoben is, de szerintem nem oda való.
2013. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem.köszi.és te nem tudnál valami 40.000Ft körül valami jó fegyvert ami jó erre is meg arra is?
2013. máj. 26. 10:00
 7/9 anonim válasza:

Kezdoknek általában a G36 szériát szoktam ajánlani, magyar oldalon ugyanúgy megtalálod ezeket.

[link]

Vagy ez az AK is jó ide is, oda is:

[link]

2013. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lopix válasza:
Ha még nem késtem el akkor elmondanám, hogy szerintem mindenképp taiwangunról rendelj! Itt 70 euró fölött ingyenes a szállítás. Az mp5-tel kapcsolatban: ne vegyél olyan fegyvert amiben v.2-es gearbox van, mert egyik barátomnak full fém m4a1-es fegyvere van és a gearbox fél év után ketté esett ( először csak a hop-up kamra)
2014. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,mindig jól jön 1-2 tanács:D
2014. jan. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!