Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégám lop, hogyan buktathat...

Kollégám lop, hogyan buktathatnám le, ez már több, mint felháborító!?

Figyelt kérdés

A kabátom zsebéből lopott.Először nagy összeget(fele fizetés),majd legközelebb csak apró volt benne,az is eltűnt. Ekkor csali aprót tettem bele,tintás vattapárnával,de ügyes volt,és hazamenetelkor lopta el,mire észrevettem(én jöttem el utoljára,már nem volt se pénz,se tettes.

Nyilván a tintát mégegyszer nem játszhatom el,de valahogy meg kellene fogni. Közös öltöző van,a kabátok egymás hegyén lógnak.Eddig sose tűnt el,most meg nagy összeg vagy apró,nem számít................. Mit tegyek,hogy lebuktassam????????????????????????


2013. máj. 23. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egér csapda kamera sörétes puska áram stb legyél kreatív.
2013. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állíts fel mind a két kabátzsebedben egy ilyen egérfogót, ez jó eséllyel eltöri az ujját, vagy legalább is maradandó nyomai lesznek.

Jobb ötletem nincs.


[link]

2013. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyj értéket a kabátzsebedbe és kész
2013. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves ma reggel válaszoló!Erre magamtól is rájöttem,hogy mivel lopós van a bandában,így nem kell.De az ellopott pénzemet vissza akarom kapni,mivel nem kis összeg....Szóval valahogy meg kellene tudnom ki volt!!!! Ilyen jó tanács miatt ne fáraszd az ujjad legközelebb,hiszen nem tanácsot kértem,hanem kérdést tettem fel,arra ha tudsz,válaszolj!

Mindenkinek szép napot!

2013. máj. 24. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha minden mást kizárva, Mond meg neki, hogy adja vissza.

Törvényesen szerintem nincsen esélyed, ha csak be nem ismeri.(még ha legközelebb rajta is kapod)akkor sem mert nyugodtan letagadhatja az előzőt. Azt ajánlani, hogy lopjad vissza nem bölcs dolog... Talán ha kivernéd belőle a beismerést, akkor még egy verés és visszaadja magától is.

2013. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volna ha esetleg a feletteseidet beavatnád,hogy mi történik.Bár nem tudom milyen helyen dolgozol?és ez lehetséges-e?De egy próbát megér.Az egérfogó lehet gogy jó ötlet.
2013. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!