Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni az...

Hogyan tudom kideríteni az egész nevét?

Figyelt kérdés
van egy 28 éves lány és bele szerettem már ismerjük egymást de relytélyes és nem mondta el az egész nevét csak anyit hogy bea és hogy a xx. kerületben lakik hogyan tudom meg találni akár a facebook on vagy akárhol nagyon szeretm
2013. máj. 24. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Olvasd le a közértben a bankkártyájáról. Kövesd hazáig és olvasd le a kaputelefonon a lakásszámot. Menj utána a postára, állj mögé az ablakhoz, hátha bemondja a nevét.


(Persze az is elgondolkodtató, hogy miért nem árulta el neked a nevét.)

2013. máj. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be neki normálisan. A szia, Kovács Béla vagyok-ra nem fogja azt mondani, hogy Bea.
2013. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sparr0w ***** válasza:
"bele szerettem már ismerjük egymást" - de a nevét nem árulja el? Nem csak te hiszed hogy ismeritek egymást?
2013. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadj magánnyomozót!
2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván arcról felismered.A keresést leszűkíti az, hogy a 20. kerületben lakik. Gondolom szokott sétálni az utcán.Maximum annyit tehetsz(igaz hosszú napokba is telhet de a fáradozás sokszor meghozza gyümölcsét)Járkálgatsz az utcán, vagy ott próbálsz meg találkozni vele, ahol először összefutottatok(51 százalék az esély hogy újból megfordulhat ott). Sok sikert hozzá
2013. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!