Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki gyerekkorában szőke volt, de barna lett a haja felnőttkorára/sötétebb szőke/ugyanez bármilyen más színnel?

Figyelt kérdés
Igen, elég érdekes kérdés, de érdekel, mert nekem is kezd más színűvé válni néhány hajtincsem, és eddig ilyen nem volt. :)

2013. máj. 24. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 13 éves koromig totál szőke voltam aztán hirtelen elkezdtem barnulni sötétbarnára... most már festem a hajamat mert szeretem a szőkét és se én se mások nem tudnának magamat/engem elképzelni máshogy. De nem én vagyok az egyetlen apum és dettó ugyanígy járt...plusz van még 2 szőke ismerősöm akiknek szintén bebarnult a haja...
2013. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sparr0w ***** válasza:
Nekem is bebarnult, de túlzottan nem érdekel. Ja mert fiú vagyok. :)
2013. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az öcsém kb. 10 éves koráig TEJFÖL SZŐKE volt, most 18 éves és totál barna...
2013. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam :( Gyönyörű szőke hajam volt 10 éves koromig, utána pedig bebarnult olyan semmilyen színű barnára. Ha megnő akkor átfestem csokoládébarnára, hogy legyen is valami színe.
2013. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is úgy voltam:) mikor kicsi voltam világosszőke volt a hajam:D, 8-9 éves koromtól már kezdett sötétebbé válni, 15-16 éves koromba már barna voltam, most meg haladok a sötétbarna felé:)
2013. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2013. máj. 29. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek sötétedik valamennyire, ahogy idősödik. ez a haj sajátossága.
2013. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Kisebb koromban aranyszőke voltam, most 16 évesen sötétszőkés, világos barna, olyan semmilyen.

Mikor csak pár hónapos voltam még szép kék szemem is volt, most ilyen semmilyen barna, eanyhén sötét zöldes. :P

2013. jún. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem olyan 5-6 éves koromig világoskék szem, szőke haj :D Most is maradt a kék szem, de sötétebb kék lett, és a hajam is bebarnult. Unokahúgom dettó, gyönyörű szőke haja volt olyan 9-10 éves koráig.:)
2013. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!