Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom előhozni a rejtett...

Hogy tudom előhozni a rejtett képességeimet?

Figyelt kérdés
pl. telepátia...
2009. okt. 4. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Tanulással, gyakorlással.

Remélem, így a helyesírás is előjön majd.

2009. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Vastag kötél a nyakra... és a túlvilágon hidd el nekem, hogy menni fog minden! :D
2009. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jaj de vicces! VADBARMOK!
2009. okt. 4. 19:06
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
az elsőnek. szerintem helyesen írta a kérdést.
2009. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Ki lett javítva a kérdés ("tuom" volt előtte).

Köszönöm a lepontozást.

Látod, egy képességed már előjött: ritka bunkó és agresszív tudsz lenni.

Azért - ha lehet - ezt ne gyakorold.

2009. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Drága Első és Negyedik Válaszoló. Az, ahogyan téged lepontoztak, semmi az enyémhez képest. :D
2009. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, de az emberiség a telepátiától még évezredekre van, de hamarosan eljön az ideje, bár azt mi nem várjuk meg...1997-től született gyermekek már "továbbfejlődött" emberek...

vannak az indigó gyermekek akikről úgytartják hogy nincs megírt sorsuk azért vannak hogy jobblegyen a világ, ők produkálnak néha vicces dolgokat, de ilyen rejtett képességeket te nem fogsz csak úgy ripsz ropsz előhúzni hogy gondlatokat találsz ki és lebegsz meg hasonlók, mert aki képes erre minimálisan is az évek vagy évtizedek óta meditál, gyakorl próbálja megtalálni az egyensúlyt és amikor elemelkedik a földtől akkor a teste mágnesen kisugárzása és a föld mágnesen kisugárzása azonos erővel taszítja a másikat, ahhoz hogy ezt megtaláld több kell mint valami kis gyakorlat...


El kell hogy keserítselek, a telepátiádhoz a jobb agyfélteke kell, azt pedíg nem tudjuk tudatosan használni, és a férfiaknál még a kapcsolat is kisebb a két félteke közt...

2009. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
húh ez érdekesen hangzik! mi az h 97túl újajta gyereke születnek? a franc ebből is kimaradtam :(
2009. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt irtam hogy PL. TELEPÁTIA! valami mást is lehet irni!
2009. okt. 5. 14:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért pont 1997?Aki 1996 okt. 21-én született az még nem indigó?
2009. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!