Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Jawa mustang szerelésében...

Üdv! Jawa mustang szerelésében jártas embert keresnék van itt olyan valaki?

Figyelt kérdés

Egy régi régi Jawa mustangnak a felujitásához kezdtem hozzá, már egész szépen összaeraktam,csak a gyujtássl van gondom!Karbi tiszta átfolyós, fuvókák tiszták átfolyósak,

gyertyánál hézag beállitva 0.75 milire,megszakitónál is 0.4 milire,ám valami fura nekem!A gyertyánál van szép erős kék szinő szikra, a megszakitó viszont nem ad szikrát,ez zárlatra utalna? a moci tüsszent egyet kettöt berugáskor, de be nem indul,kompressziója is rendbe van!én ugy tudom a megszakitónál is és a gyertyánál is kell egyszerre lenni szikrának, de jelenleg csak a gyertyánál van,átütne a megszakitó a alaplap fémházára?ötleteket várnék és tanácsokat!



2013. máj. 25. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nagy tévhitben vagy!!! Ha a megszakító szikrázik, az hibára utal. Például kondenzátor hiba! Tehát ha a gyertya szikrázik , akkor majdnem jó minden! A tüsszentés valószínüleg előgyújtás miatt van!A helyes előgyújtás, a felső holtpont előtt 1,8-2,0mm körül van.Gyújtás állításnak több módja van; csavarhúzót bedugod a hengerbe a gyertyanyíláson, majd a főtengelyt el kezded tegerni egy csavarhúzóval, és a felső holtpont előtt kell hogy nyisson a megszakító.Ha nem így van, akkor az egész gyújtás alaplapot tudod mozgatni. Hogy mikor nyit a megszakító, lehet multiméterrel is mérni, és ha zár akkor sípol! Ha bármi kérdésvan, írj! Üdv!
2013. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdv.! Nem jó a gyertahézagod ! 0,75 helyett annak is 0,4-nek kell lennie mint a megszakítóhézagnak. Előgyújtás pedig 1,6-tól 1,9 mm-ig javasolt !
2013. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!