Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudna segítene valaki? Egy...

Dzsémi kérdése:

Tudna segítene valaki? Egy régi számot keresek Glenn Mederios - nothing gonna change my love for you, de magyarul. De, nem az Érted vagyok és Te értem vagy című számot.

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 13:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerelmes dalok vagy Szerelmes számok címmel volt egy kazetta 80-as 90-evékben, és volt rajta az a szerelmes szám.
2013. máj. 26. 13:26
 2/2 A kérdező kommentje:
Szöveg töredékre emlékszem. Nem maradt már más csak egy szét tépet levél. Reflén: Nem tudom, hogy mért nem szól nem hív hisz szeretem és többé más nem számít rohanó és őrült évek nem tudom miért múltak el végleg. Nem tudom, hogy mért nem szól nem hív hisz szeretem és többé más nem számít rohanó és őrült évek elmúltak és elszállt minden nyár. Azt hiszem pontos a szöveg, sajna nem most volt, nagyon jó lenne újból hallani. Aki tud segítsen. Volt a kazettán emlékszem arra a számra, hogy Hotel Kalifornia Magyarul. Vagy hol lehetne érdeklődni hol lehet meg. 90-es évek eleje, 80-as évek vége sajnos nem tudom pontosan. Kérném a velünk egy korúakat, hogy feleségeket, férjeket kérdezzék meg egymástól, hogy emlékszik e valamelyikük hátha nekik is emlékek fűződnek ehhez a számhoz. Kérek mindenkit tegye meg a kedvünkért, hogy láncreakciót indít el, és érdeklődik, hogy megtudjuk ki énekelte és mi a címe. Ha kazettán meg lenne valakinek írja meg, kérjük. Nekem júni 9.-én lesz a 40.-dik feleségemnek pedig júni 6.-án 38. szülinapunk, jó lenne hallani azt a számot újból, 92-ben ismertük meg egymást akkor voltam katona, őszintén megírom most is elsírom magam nagyon szép idők voltak. Nagyon szeretem! Köszönjük.
2013. máj. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!