Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek?

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval szeptembertől au pair leszek Németországban(első alkalom). Úgy tudom,h illik vmilyen ajándékot (leginkább hungarikumot, mert nekik az érdekes lehet) vinni a családnak. Két "kisfiam" lesz. :) Az egyik 4, a másik 2 éves. Nekik egy-egy(vagy 2-2, nem leszek sóher :D) Boci csokira, és egy-egy rubik kockára gondoltam. Addigra a kockát vhogy meg kéne tanulni kirakni... :D De a szülőkkel gondban vagyok: nekik mit vegyek? Repülővel, utána még vonattal is fogok utazni, szal pl. egy nagyon finom tokaji kizárva sztem, meg lehet nem is szeretik az alkoholt, nem t'om...

Valaki tudna tanácsot adni? Ha a kisfiúknak szánt ajándékaim nem elég ötletesek, akk azzal kapcsolatban is írhattok! Köszi! :)



2013. máj. 26. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyv magyar tájakról, városokról, épületekről, népviseletekről. Mindig találni akciósat, pl. Fehérvárról tudom, hogy németül is van. Lehet nem nagy ötlet, de szerintem emléknek szép.
2013. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm! :) ez jó ötlet, de ha vkinek van még tippje, akk szívesen fogadom. :)
2013. máj. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!