Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen?

Kitti malik kérdése:

Szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés
van egy pasi aki még tini de szőrös a hasa. de a többi gimis osztálytársamnak nem. és ez a pasi az én pasim. és nagyon zavar. ez szerintetek baj? nem tudom és e miatt kezdek belőle kiszeretni. :(

2013. máj. 27. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, beszéld meg vele, hogy mi legyen..
2013. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyantázd le neki, egy kis szőr miatt nehogy szakítsatok már. Ma már a fiúk nagy része gyantáztatja magát itt-ott, nyugodtan megcsinálhatjátok.
2013. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod az a normális mikor egy fiú hasa szőrös! Ha ez nálad kiszeretési ok, akkor ne a fiú hasán keresd a hibát!
2013. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hülyeség, nekem pl. nem tetszik ha 1 pasi borotválja magát, az nem férfias. Fiuval akarok járni nem egy nőnek látszó valamivel. Minden fiu szőrös, csak van aki előbb, van aki később szőrösödik.
2013. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!