Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a vérfarkasokról?

Figyelt kérdés

Aki , nem hisz bennük az kíméljen meg a s*letlenségeitől!

És kérem olyanok se írjanak, hogy "én az vagyok" !

Köszönöm!



2013. máj. 28. 11:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Sem sütve, sem sületlenül nem léteznek. A humorba írd vagy az ezoba, ha értelmes válaszra nem vagy kíváncsi.
2013. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Léteznek! Tudom, mert együtt élek egyel. Éjszaka fojton harapdál, és karmol, ha telihold van, meztelenül vonyít a holdra, és olyan dolgokat művel velem, hogy abba bele sem mersz gondolni:)
2013. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

itt most nem az volt a kérdés, hogy léteznek-e!

Kedves első válaszoló: láttál 2 000 000 dollárt?

Pedig van. Akkor ennyi erővel vérfarkasok is lehetnek.

2013. máj. 28. 17:33
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Igen ennyi erővel létezhetnének, de erősen sántít a hasonlatod, nem gondolod?
2013. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát, lehet , hogy sántít , de ez is egy pl.
2013. máj. 29. 10:37
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Ki mibe hisz. Elvileg sárkányok se léteznek nem? És mégis Dél-Amerikától Kínáig találsz régi rajzokat róluk. Mondhatnánk, hogy kihaltak, lehet hogy elrejtőztek. Bocs a sárkány hasonlattal csak abból kevesebben szűrnek le tiniribis gondolkodást az alkonyat miatt. Amúgy írj privátba, hogy pontosan mire vagy kíváncsi.

Ja és aki még mindig röhög rajtam az kíméljem meg a válaszoktól, elégedjen meg annyival hogy piros kezet adhat.

2013. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem az alkonyat miatt vagyok vérfarkasbolond
2013. máj. 29. 19:50
 8/20 A kérdező kommentje:
a lényeg meg itt nem az , hogy léteznek-e hanem , hogy aki hisz bennük milyennek gondolja őket.
2013. máj. 29. 19:51
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy vélem, megkaptad a választ, ha az nem is kedvedre való. Értelemmel bíró embernek az a válasza – értsd véleménye – hogy nem léteznek, még a mesékben sem.
2013. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Szerinted tényleg létezik a világban akár csak 1 olyan ember is, aki teliholdkor vérfarkassá, vagy farkasemberré változik...

Egyik kicsit érthetőbben fogalmazva, rávilágítva a tényekre, hátha észhez kapsz:

Minden alkalommal megnőne a szőre kb 10 centit, megnőnének a fogai hegyesre, a fülei az egész teste megnyúlna, utána meg visszaváltozna emberré?

Teljesen mások az anatómiai (testi) felépítésünk, mint a farkasé, vagy a kutyáké. Hiába vannak ugyanolyan csontjaink, de az rettentően egészségtelen lenne, ha a szerveink egyik percről a másikra megváltoztatná úgy az alakját, ahogyan az a hétköznapitól teljesen eltérő.

Te még vagy nagyon fiatal vagy, vagy egy beteg ember.

2013. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!